Burun Dolgusu – Adana

Dolgu ile Burun Estetiği – Burun Dolgusu

Dolgu ile burun estetiğini sıklıkla uygulamaktayız.

Genel anestezi almasını engelleyen bir hastalığı olanlar, ameliyat olmaktan korkanlar, ameliyat olmak istemeyenler veya daha önce burun estetiği ameliyatı olmuş ancak burun sırtında hala problemi olanlarda dolgu ile burun estetiği yapılabilir. Burundaki her problem dolgu ile düzeltilemeyebilir. Burun dolgusu uygun vakalarda kullanıldığında yüz güldürücü sonuçlar verir. Burun dolgusu görüşmesi için Adana Ziyapaşa’daki muayenehanemize bekleriz.

Dolgu ile burun estetiği eriyebilen dolgu maddeleri (hyaluronik asit) ile yapılmalıdır. Bunun iki amacı vardır. Hasta; dolgu ile yapılan burun estetiğinden memnun kalmayabilir, dolayısı ile eğer eriyebilen dolgu kullanılmışsa etki geçtikten sonra hasta eski burnuna tekrar kavuşacaktır. İkinci neden ise kalıcı dolguların çok ciddi yan etkilerinin olmasıdır. Bu nedenlerle eğer dolgu ile burun estetiği planlıyor ise eriyebilen dolgu maddeleri tercih edilmelidir.

Dolgu maddeleri hakkında daha detaylı bilgi için linki tıklayınız.

Burun dolgusu tek seansta mı uygulanıyor?

Burun dolgusu tek seansta mı uygulanıyor? Yoksa burun dolgusunda birden fazla seans mı gerekiyor? Burun dolgusunda rötuş uygulaması ne zaman yapılır?

Burun dolgusunun sonuçları ne zaman çıkar?

Burun dolgusunun sonuçları ne zaman çıkar? Hemen etki eder mi? Burun dolgusunun kalıcılığı ne kadardır? Erir mi? Tekrardan ne zaman yaptırmam gerekir?

HEMEN ARAYINSaat 21.00'a Kadar Arayabilirsiniz WHATSAPP MENÜ