Facebook

Twitter

Yasal uyarı

Bu sitede yer alan bilgiler Dr. Can Alper ÇAĞICI'nın klinik bilgi ve kişisel deneyimlerinin harmanlanması sonucu elde edilmiştir. Bu sitedeki bilgiler Dr. Can Alper ÇAĞICI'ya aittir, izinsiz olarak hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

Bu sitede yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Hastayı herhangi bir sağlık hizmetine veya tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Reklam unsuru veya ticari bir kaygı içermemektedir.

Yasalar gereği (12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı "Güzellik ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelik, 29.05.2005 tarih, BGBİ. I S. 2570 Tedavi ilaçları kanunu ile) hastaların ameliyat öncesi ve sonrasına ait fotoğraflarını reklam amaçlı yayınlamak yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde, hastalarımızın ameliyat öncesi/sonrası fotoğraflarına yer verilmemiştir.

Bu sayfalardaki bilgiler, ilgili konuda bir Kulak Burun Boğaz uzmanına muayene olmanın yerini tutamaz. Bu bilgiler doğrultusunda uygulanan tedavilerden dolayı hiçbir sorumluk kabul edilmez. Hiçbir tıbbi müdahale (ilaç veya cerrahi tedavi) için dayanak olamaz. Sayfa içeriğinin bu amaçla kullanılmasından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu şartları kabul etmiş sayılır.

Facebookta Paylaş